קופת גמל

קופת גמל היא מכשיר חיסכון לטווח ארוך או בינוני אשר מציע לאנשים פרטיים דרך אמינה לקראת הבטחת עתידם הפיננסי. אנו מתמחים במתן הכוונה וייעוץ בתחום הפיננסים, הביטוח וקופות גמך. בעזרת שנים של מומחיות וידע אנחנו נעזור גם לכם לבחור את קופת הגמל האידיאלית המתאימה לצרכים ולהעדפות שלכם.

למה להעביר אלינו את ניהול קופת הגמל שלכם?

אנו מאמינים לתת לכם את החופש לקבל החלטות שמתאימות לשאיפות הפיננסיות שלכם. כעמית בקופת גמל, יש לכם את היכולת להעביר את ניהול הקופה שלכם לכל חברה מנהלת שתבחרו, מבלי למשוך את הכספים שנצברו או להפסיק את ניהולם. אנו מספקים את כל התמיכה הדרושה לכם לבצע בחירות מושכלות לגבי ניהול קופת הגמל שלכם.

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם
אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ ראשוני חינם בתחום ניוד, הצטרפות לקופת גמל או באחד מהנושאים הבאים: מועד פדיון, בדיקת יתרה, ביצוע משיכה או בדיקת זכאות להלוואה, אנא המשיכו למילוי הטופס.

הבטחת שקיפות והגינות: חשבון קופת הגמל הנפרד שלכם

כאשר אדם מפקיד כספים בקופת גמל, הוא נקרא "עמית" ונהנה מהטבות של חשבון נפרד. חשבון זה מתעד בקפידה את כל ההפקדות, המשיכות, תוצאות ההשקעה (רווח או הפסד) ודמי הניהול ששולמו על ידי ה״עמית״. אנו נותנים עדיפות לשקיפות, ומבטיחים שתהיה לכם הבנה ברורה לגבי הביצועים וההוצאות של הקרן שלכם.

כדי להצליח צריך ידע והשקעה!

בקופת גמל התשואה על ההשקעה מתחלקת בין העמיתים לפי חלקם היחסי בנכסי הקופה. חלוקה שוויונית זו מבטיחה שכל חבר ירוויח באופן יחסי מהצלחת הקרן. אנו עוזרים לכם לנווט בנוף המורכב של קופות הגמל כדי למקסם את התשואות שלכם ולהשיג את היעדים הפיננסיים שלכם.

סמכו על המומחים: ידע מקצועי וניסיון רב שנים

בחירת קופת הגמל הנכונה מצריכה שילוב של מומחיות מקצועית וידע רב מאוד. אנו מתגאים בכך שאנו נמצאים בקדמת העקומה, מעדכנים ללא הרף את הידע של העובדים בתחום המתפתח ללא הרף של פיננסים וביטוח. עם הניסיון הרב שלנו, אנו מספקים המלצות מותאמות אישית המותאמות לצרכים ולהעדפות הייחודיות שלכם.

הדרך שלכם לביטחון פיננסי מתחיל כאן

העתיד הפיננסי שלכם חשוב מכדי להשאירו ליד המקרה. צרו קשר כבר היום איתנו וצוות מומחים שלנו יעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה עבור קופת הגמל שלכם. עם הידע המקצועי והמחויבות שלנו למצוינות, אנחנו כאן כדי להדריך אותכם לעבר עתיד בטוח ומשגשג. סמכו עלינו שנהפוך את החלומות הפיננסיים שלכם למציאות.

בשורה התחתונה

עם הניהול קופת הגמל שלכם אצלנו, אתם יכול לצאת למסע כדי להבטיח את עתידכם הכלכלי. המומחיות, השקיפות והמחויבות שלנו לספק פתרונות מותאמים אישית מייחדים אותנו על פני המתחרים הרבים בשוק זה. פנו אלינו עוד היום ותנו לנו לעזור לכם לעשות את הבחירה הנכונה עבור קופת הגמל שלכם. בטח בנו שנהיה השותפים שלכם בהשגת ביטחון כלכלי והצלחה.

נשראו לכם שאלות? מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

הלוואה כנגד קרן השתלמות
הלוואה כנגד קופת גמל
הלוואה כנגד קרן פנסיה
משיכה מקרן השתלמות
משיכה מקופות גמל
משיכה מקרן פנסיה

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות