ביטוח חבות מעבידים

כבעלי עסק אחראי, הבטחת הבטיחות והרווחה של העובדים שלכם צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. כאן נכנס לתמונה ביטוח חבות מעבידים. כיסוי ביטוחי מיוחד זה נועד להגן עליכם מפני החבות הקשורה לפציעות גוף שעובדים שלכם עלולים לספוג במהלך עבודתם. בחברתנו אנו מבינים את החשיבות של פתרונות ביטוח מקיפים המותאמים לצרכים הייחודיים שלכם בתחום הפיננסים והביטוח.

סכומי ביטוח סטנדרטיים לשקט נפשי

בכל הנוגע לביטוח חבות מעבידים, חברות הביטוח מעניקים סכומי ביטוח סטנדרטיים המעניקים לכם שקט נפשי. בדרך כלל, ניתן לבחור בין שתי אפשרויות: 6,000,000 ש״ח או 20,000,000 ש״ח לתביעה לעובד, עם מגבלה מקסימלית של 20 מיליון ש״ח במהלך כל תקופת הביטוח. סכומים אלה מבטיחים כי אתה מכוסה כראוי במקרה של תאונות או פציעות מצערות שעלולות להתרחש בעבודה.

קביעת פרימיום גמישה עבור העסק שלכם

אנו מבינים שכל עסק הוא שונה, וזו הסיבה שאנו מספקים אפשרויות גמישות לקביעת פרמיה. דמי הביטוח לביטוח חבות מעבידים מבוססים בדרך כלל על סוג העסק ומספר העובדים המבוטחים. עם זאת, אנו גם מכירים בכך שעסקים מסוימים, כגון עסקים עונתיים או קבלנים, חווים תנודות קיצוניות במספר העובדים. במקרים כאלה, נוכל לבסס את הפרמיה על שכר שנתי כדי להבטיח פרמיה הוגנת והגיונית התואמת את הדרישות העסקיות הספציפיות שלכם.

הרחבת כיסוי לבעלי שליטה

אם העסק שלכם בנוי כחברה בערבון מוגבל (בע״מ), אנו מציעים את האפשרות להרחיב את הכיסוי כך שיכלול את בעלי השליטה. אנו מבינים את החשיבות של הגנה על כל המעורבים בחברה, שכן הם חלק בלתי נפרד מהצלחתה. בהיותה ישות משפטית נפרדת, החברה שלך ובעליה יכולים ליהנות מהביטחון המוסף של כיסוי ביטוחי מקיף.

הגנה מקיפה למחלות מקצוע

מלבד נזקי גוף, ביטוח חבות המעסיקים שלנו מכסה גם תביעות הקשורות למחלות מקצוע. מחלת מקצוע היא מחלת עובד שחלה בה במהלך שנות עבודתו עקב גורמים מזיקים במקום העבודה, כמו חשיפה לרעש או עבודה עם אסבסט. על ידי מתן כיסוי למחלות כאלה, אנו מבטיחים שהעובדים שלך מוגנים ושהעסק שלך מוכן לכל נסיבות בלתי צפויות.

הגנה משפטית והשתתפות עצמית

במקרה שתוגש נגדך תביעה, חברת הביטוח שלנו מכסה אותך. אנו מעמידים לרשותכם עורך דין מסור שיטפל בהגנתכם ויממן את ההוצאות המשפטיות וסכומי הפיצויים העשויים להינתן. חשוב לציין שהפוליסה שלנו כפופה להשתתפות עצמית, המחולקת בדרך כלל למספר רמות: אחת לעובדי מנהלה, אחת לעובדי כפיים ואחת ספציפית למחלות מקצוע.

השלמה לכיסוי ביטוח לאומי

בעוד שביטוח חבות מעבידים הוא מכריע, חשוב להבין שהוא אינו תחליף לביטוח הלאומי. כעסק מבוטח, אתה עדיין צריך לעמוד בהתחייבויות שלך ולשלם את דמי הביטוח הלאומי הנדרשים על פי חוק. הפוליסה שלנו נועדה להשלים את הכיסוי הביטוחי הלאומי שלכם על ידי מתן הגנה פיננסית נוספת מעבר למה שמכוסה על ידי המוסד לביטוח לאומי.

צור קשר עוד היום לשקט נפשי מוחלט

אל תשאירו את הבטיחות והרווחה של העסק והעובדים שלכם ליד המקרה. צור איתנו קשר עוד היום כדי לדון כיצד פתרונות ביטוח חבות מעבידים המקיפים שלנו יכולים להגן על העסק שלכם מפני אירועים בלתי צפויים. צוות מומחי הפיננסים והביטוח שלנו זמין כדי לעזור לכם לעשות את הצעד הראשון לקראת הגנה על העסק שלכם והבטחת עתיד מזהיר יותר.

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם
אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ ראשוני חינם בתחום ניוד, הצטרפות ל או באחד מהנושאים הבאים: מועד פדיון, בדיקת יתרה, ביצוע משיכה או בדיקת זכאות להלוואה, אנא המשיכו למילוי הטופס.

נשראו לכם שאלות? מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

הלוואה כנגד קרן השתלמות
הלוואה כנגד קופת גמל
הלוואה כנגד קרן פנסיה
משיכה מקרן השתלמות
משיכה מקופות גמל
משיכה מקרן פנסיה

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות