ביטוח דירה ומשכנתא

בכל הנוגע לבית ולמשכנתא, חשוב להקפיד על הכיסוי הביטוחי המתאים. ביטוח משכנתא מעניק הגנה חיונית הן לבעל המשכנתא והן למשפחתו, ומבטיח שבמקרה מצער של מוות בטרם עת, יתרת המשכנתא תיפרע. בנוסף, ביטוח דירה מעניק כיסוי מקיף מפני מגוון סיכונים, תוך שמירה על הרכוש והחפצים שלכם.

ביטוח משכנתא:

  1. ביטוח חיים: כיסוי זה נכנס לתשלום יתרת המשכנתא במקרה של מותו בטרם עת של המבוטח. באמצעות הקלת הנטל הכלכלי על בני המשפחה, ביטוח חיים מספק שקט נפשי בזמנים קשים.
  2. כיסויים נוספים: ביטוח מבנים מעניק הגנה למבנה הדירה מפני נזקים כגון שריפה, רעידת אדמה ושאר אסונות טבע. על ידי הבטחת הכספים הדרושים לשיקום, היא שומרת על השקעתו של המבוטח ומבטיחה שהביטחונות של נותן המשכנתא יישארו ללא פגע.

ביטוח הבית:

ביטוח דירה מעניק הגנה מקיפה לדירתכם ולתכולתה מפני סיכונים שונים, לרבות:

  1. ביטוח מבנה: כיסוי זה מגן על הקירות, החיבורים והאביזרים, כגון ארונות ומזגנים, מפני סיכונים כמו שריפה, ברק, פיצוץ ופריצה, בין היתר.
  2. ביטוח תכולה: ביטוח התכולה מכסה את החפצים בתוך הדירה שלכם ומציע הגנה מפני אותם סיכונים כמו ביטוח מבנה. בנוסף, חברות ביטוח מסוימות מספקות כיסוי כל הסיכון, הכולל נזקים מקריים, למעט החרגות ספציפיות.
  3. כיסוי תכשיטים: בדרך כלל, ביטוח דירה כולל כיסוי לתכשיטים עד 10% מסכום ביטוח התכולה. עם זאת, רצוי לבצע הערכת תכשיטים על ידי איש מקצוע מוסמך כדי להבטיח כיסוי הולם. ניתן לקבל סכומי כיסוי גבוהים יותר בתוספת תשלום.
  4. כיסוי כל סיכון עבור חפצי ערך: חפצים מסוימים, כגון מצלמות ומחשבים ניידים, יכולים להיות מבוטחים בכיסוי כל סיכון, הרחבת הגנה גם מחוץ לדירה בתוך ישראל, כיסוי אובדן או נזק. עם זאת, הכיסוי אינו חל כאשר פריטים נותרים ללא השגחה ברכב.

אפשרויות כיסוי נוספות:

למבוטחים המפעילים עסק מדירתם, ניתן להרחיב את ביטוח הדירה לכיסוי פעילות העסק. כיסוי זה מגן על רכוש, אחריות צד שלישי הקשורה לפעילות עסקית, ואחריות מעסיקים לפציעות של עובדי משק בית. שימו לב שהרחבת הכיסוי לפעילות העסקית כפופה למגבלות בהתאם לסוג העסק.

סיכום

אל תשאירו את הבית והמשכנתא שלכם חשופים לאירועים בלתי צפויים. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לדון בצרכי הביטוח שלכם ולקבל הצעות מחיר מותאמות אישית. צוות המומחים שלנו זמין ויעזור לכם להגן על היציבות הכלכלית של משפחתכם ולזכות בשקט נפשי. השקיעו היום בכיסוי ביטוחי מקיף והגן על הנכסים היקרים ביותר שלכם.

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם
אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ ראשוני חינם בתחום ניוד, הצטרפות ל או באחד מהנושאים הבאים: מועד פדיון, בדיקת יתרה, ביצוע משיכה או בדיקת זכאות להלוואה, אנא המשיכו למילוי הטופס.

נשראו לכם שאלות? מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

הלוואה כנגד קרן השתלמות
הלוואה כנגד קופת גמל
הלוואה כנגד קרן פנסיה
משיכה מקרן השתלמות
משיכה מקופות גמל
משיכה מקרן פנסיה

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות