הלוואה כנגד קופת גמל בתנאים מועדפים למתאימים

הלוואה מחברות הביטוח כנגד קופת גמל בתנאי פריסה נוחים על פני מספר 84 חודשים וריבית נמוכה יותר מאשר בבנקים!

למה כדאי לכם לבחור בנו

אנחנו דוגלים לספק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר ומתעסקים עם צוות מומחים שמבינים את הדרישות הייחודיות של כל לקוח. על ידי ביצוע מחקר שוק מעמיק, אנו עושים את מירב המאמצים כדי להבטיח שתקבלו את שיעורי הריבית המשתלמים והנוחים ביותר במשק. יתרה על כן, צוות התמיכה המסור שלנו מסייע ללקוחות לאורך כל התהליך, ומציע הכוונה וסיוע עד לקבלת ההלוואה לחשבון העובר ושב שלכם.

אנו מכירים בצורך שלכם לסיוע מקצועי ומקדישים משאבים משמעותיים כדי להבטיח שהצרכים הספציפיים שלכם יענו ביעילות והכי חשוב – שתצאו מרוצים. על ידי שימוש בגישה ממוקדת ואישית לכל לקוח, אנחנו שואפים לספק שירותים מותאמים בהתאם ליעדים הפיננסיים שלכם ולספק את התוצאות הטובות ביותר האפשריות לטווח הארוך והקצר.

שירות ההלוואות שלנו מאפשר לאנשים פרטיים לקבל הלוואה של עד 500,000 ש"ח במהירות, בדרך כלל תוך 24 שעות, מבלי להשפיע לרעה על ניקוד האשראי וללא צורך בשום ערבויות או בטחונות.

השאירו פניה עכשיו וקבלו את השירות המתקדם ביותר שיעזור לכם להתמקד במה שחשוב לכם. 

בדיקת זכאות להלוואה דרך חברת ביטוח

אנא בחרו את סכום ההלוואה מהרשימה ולחצו שלב הבא

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

אנא מלאו את הפרטים במדויק

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

person-with-pile-of-coins-and-piggy-bank-money-saving-concept-for-future-use-and-financial-stabilit.jpg

4.75% %

ריבית הבסיסית במשק

6.25% %

ריבית הפריים

פריסה עד

120 חודשים

למה כדאי לקחת הלוואה מחברת ביטוח ולא מהבנק?

כאשר אנו זקוקים לכסף באופן מיידי, אנשים בוחרים לעתים קרובות בהלוואות מבנקים או חברת הלוואות כזאת או אחרת מבלי לקחת בחשבון את היתרונות הפוטנציאליים של ניצול החסכונות האישית שלכם.

עם זאת, חשוב להכיר בכך שקיימות אפשרויות חלופיות לקבלת הלוואות, והלוואה דרך הבנק לא תמיד יכולה להיות האטרקטיבית ביותר או מתאימה לטווח הקצר בהתאם לנסיבות אינדיבידואליות. 

על ידי בחינת דרכים חלופיות, אתם יכולים לגלות אפשרויות הלוואה כדאיות יותר עם פחות בירוקרטיה ואוזן קשבת לצרכים ולמטרות הפיננסיות שלכם.

זה מה שאתם צריכים לזכור

תנאים נוחים:

הלוואות מחברת ביטוח מגיעות לרוב בתנאים נוחים יותר בהשוואה להלוואות בנקאיות. מכיוון שההלוואה מובטחת כנגד קרן פנסיה/השתלמות, קופת גמל, המלווים עשויים להציע ריביות נמוכות יותר ואפשרויות החזר גמישות יותר. תנאים אלה יכולים להקל על ניהול הכספים שלכם ולהפחית את העלות הכוללת של הלוואות.

מהיר ונוח:

קבלת הלוואה לרוב תהליך מהיר ונוח יחסית. בניגוד להלוואות בנקאיות שכרוכות לרוב בניירת נרחבת, בדיקות אשראי ותהליכי אישור ארוכים, הלוואות הלוואה מקרן השתלמות עשויות לדרוש פחות בירוקרטיה. אם אתם צריך כסף בדחיפות, הלוואה כנגד קרן פנסיה/השתלמות או קופת גמל יכולה לספק פתרון מהיר יותר, ולאפשר לכם לקבל הלוואה מהירה.

גישה מותאמת אישית:

כשאתם לוקחים הלוואות מחברת ביטוח, אתם עשויים למצוא גישה אישית ומובנת יותר מהמלווה. לבנקים מסורתיים יש לעתים קרובות קריטריונים מחמירים להלוואות, והם עשויים שלא לשקול נסיבות אינדיבידואליות או יעדים פיננסיים. מצד שני, נותני הלוואות עשויים לנקוט בגישה אמפתית ומפרגנת יותר, תוך התחשבות בצרכים הספציפיים שלך ומציעות פתרונות מותאמים אישית.

עובדים בשיתוף פעולה עםרוב חברות הביטוח במשק הישראלי

יש לכם שאלה, רוצים שנחזור אליכם? מלאו את הטופס ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

שלב הפניה

אתם פונים אלינו לייעוץ ראשוני ללא עלות.

שיחה ראשונה עם יועץ

לאחר בדיקה מקדימה של המסמכים אותם מלאתם אנו נחזור אליכם לוודא שאלו כל המסמכים העדכניים ביותר.

שיחה שנייה

במידה ונמצאתם מתאימים לתנאי ההלוואה תקבלו אישור מיידי.

כסף בחשבון העובר ושב

השלב האחרון הוא קבלת הכספים לחשבון הבנק שלכם.

תשובות לשאלות נפוצות

ריכזנו עבורכם את השאלות שנוהגים לשאול אותנו על בסיס יומי.

שאלה

מה ההבדל בין הלוואה חוץ בנקאית להלוואה מהבנק

תשובה

ההבדל המרכזי ביותר בין הלוואה מבנק ומחברה חוץ בנקאית שאין צורך בחברה החוץ בנקאית בערבים לעומת הבנק וגם החברה החוץ בנקאית לא תסרב להעניק לכם הלוואה בגלל דירוג אשראי או רגע הסיטורי מול הבנק. בנוסף אין צורך בבטחונות כאשר מקבלים הלוואה בחברה חוץ בנקאית בניגוד לבנק שדורש בטחונות. והבדל נוסף הוא הזמן והבירוקרטיה, בחברה חוץ בנקאית תקבלו הלוואה מהיר לאחר בדיקה של החברה ואין צורך בסחבת ובירוקרטיה מיותרת.

שאלה

האם השירות הוא חוקי ומפוקח?

תשובה

הלוואה חוץ בנקאית היא עסק חוקי ומפוקח על ידי כל הגורמים הרלוונטים. אך חשוב מאוד לבדוק שאכן החברה מחזיקה בכל האישורים הנדרשים כמו חברתינו ושחלילה לא תסתבכו עם חברות מפוקפקות ושאינן מחזיקות באישורים רגולטוריים.

האם אתם מספקים שירותים אחרים בנושאים פיננסים

שאלה

אנו עוסקים בנושאים פיננסים רבים לדוגמא בעזרה במציאת כספים אבודים, ניתוח תיקים פנסיונים, איתור מענקים מעבודות קודמות, ייעוץ פיננסי ועוד..

תשובה

שירותים פיננסיים

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

לבדיקת זכאות להלוואה
מלאו את השאלון הקצר, אל מנת שאנו נוכל לאתר לכם את ההצעה האטרקטיבית ביותר
אנא בחרו סכום מהרשימה ולחצו שלב הבא
מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה
אנא בחרו את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות