ביטוח רכב: חובה, צד שלישי ומקיף

אנו מבינים את החשיבות של הגנה על המכונית שלכם מפני נסיבות בלתי צפויות וזאת הדיוק הסיבה למה ביטוח הרכב המקיף שלנו מספק לכם את הכיסוי הדרוש כדי לשמור על הרכב שלכם מפני נזק מקרי. עם המומחיות שלנו בתחום הפיננסים והביטוח, אנו מציעים פתרונות מקוריים ומקצועיים הנותנים מענה לצרכים הספציפיים שלכם. בכל הנוגע לביטוח רכב, סמכו עלינו שנספק לכם את השקט הנפשי המגיע לכם.

כיסוי ביטוח רכב מקיף הגנה מפני נזק מקרי:

ביטוח הרכב המקיף שלנו נועד לכסות את הרכב שלכם במקרה של נזק מקרי, בין אם הנזק מתרחש בזמן נהיגה או חנייה, המדיניות שלנו מבטיחה שאתה מוגן כלכלית. עלות ביטוח רכב מקיף נקבעת על ידי מספר גורמים, לרבות סוג הרכב, שנת ייצור, גיל הנהג והיסטוריית התביעות בשלוש השנים האחרונות.

הרחבות כיסוי נוספות:

כדי לשפר את ביטוח הרכב המקיף שלכם, אנו מציעים הרחבות אופציונליות שונות. אלה כוללים שירותי כביש וגרירה, כיסוי שמשות וכיסוי לרדיו שלך. על ידי התאמה אישית של הפוליסה שלכם עם הרחבות אלו, תוכל ליהנות מהטבות נוספות ושקט נפשי בדרכים.

ביטוח רכב צד ג' כיסוי אחריות בגין נזקים:

ביטוח הרכב צד ג' שלנו מספק כיסוי לאחריותך למקרה שתגרום נזק לרכוש של צד שלישי. בין אם מדובר בנזק לרכב אחר, למבנה או לכל רכוש אחר, הפוליסה שלנו מבטיחה שאתם מוגנים כלכלית. במסגרת ביטוח הרכב צד ג' שלנו, ניתן לרכוש גם הרחבות כגון שירותי כביש וגרירה וכן כיסוי שמשות.

שני סוגי ביטוח צד ג':

אנו מציעים שני סוגים של אפשרויות ביטוח צד ג':

  1. השתתפות עצמית רגילה: במסגרת אפשרות זו חלה השתתפות עצמית על כל נזק שנגרם לצד שלישי. סכום ההשתתפות העצמית מצוין בפוליסה, ובמידה והנזק עולה על השתתפות עצמית זו, חברת הביטוח תכסה את תביעת צד ג' במלואה.
  2. ויתור על השתתפות עצמית: באפשרות זו, במידה והנזק שנגרם לצד שלישי עולה על סכום ההשתתפות העצמית הנקוב בפוליסה, לא חלה עליך השתתפות עצמית. חברת הביטוח תכסה את מלוא התביעה, ותספק לך הגנה כלכלית נוספת.

ביטוח חובה כיסוי אחריות חובה:

על פי הוראות החוק, ביטוח חובה נדרש להגן על אחריותם של משתמשי הרכב בגין נזקי גוף שנגרמו לנוסעים ברכב או להולכי רגל מחוצה לו. ביטוח החובה שלנו מבטיח שאתה עומד בדרישות החוק תוך מתן כיסוי לפציעות אפשריות.

הזמינו ביטוח כבר היום!

הגנו על רכבכם והבטיחו שקט נפשי בדרכים עם אפשרויות ביטוח הרכב המקיפות שלנו. צרו קשר עם צוות מומחי הביטוח שלנו אשר ערוך לסייע לכם בהתאמה אישית של פוליסת ביטוח המתאימה לצרכים הספציפיים שלכם. אל תשאירו את הרכב שלכם חשוף לסיכונים – שותפו איתנו לכיסוי מקיף וסעו בביטחון.

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם
אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ ראשוני חינם בתחום ניוד, הצטרפות ל או באחד מהנושאים הבאים: מועד פדיון, בדיקת יתרה, ביצוע משיכה או בדיקת זכאות להלוואה, אנא המשיכו למילוי הטופס.

נשראו לכם שאלות? מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

הלוואה כנגד קרן השתלמות
הלוואה כנגד קופת גמל
הלוואה כנגד קרן פנסיה
משיכה מקרן השתלמות
משיכה מקופות גמל
משיכה מקרן פנסיה

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות