ביטוח אובדן כושר עבודה

החיים הם בלתי צפויים, ותאונות יכולות לקרות לכל אחד בכל עת. במקרה של תאונה או נכות, היכולת שלנו לעבוד ולהתפרנס בכבוד עלולה להיפגע קשות. פתאום כל התוכניות שלנו יכולות להשתבש, ובמקום לייצר הכנסה, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו נכסים לבעיות כלכליות.

כדי להוריד את הסיכון למקרים כאלה, מומלץ לעשות ביטוח אובדן כושר עבודה. ביטוח זה מספק למבוטח הכנסה חודשית קבוע במקרה שלא תהיו מסוגלים לעבוד עקב מחלה או תאונה. גובה ההכנסה משתנה בהתאם לתנאי הפוליסה, אך היא בדרך כלל מהווה אחוז מההכנסה החודשית של המבוטח.

ביטוח אובדן כושר עבודה הוא ביטוח חשוב, שיכול לספק הגנה כלכלית חשובה במקרה של תאונה או נכות. אם אתם מחפשים דרך להבטיח את העתיד הכלכלי שלכם, כדאי לחשוב על רכישת ביטוח זה.

הנה כמה יתרונות של ביטוח אובדן כושר עבודה:

  1. הוא מספק הכנסה חודשית במקרה שאתם לא יכולים לעבוד.
  2. הוא יכול לעזור לכם לכסות הוצאות שוטפות, כמו שכר דירה, מזון, ותשלומי חשבונות.
  3. הוא יכול לעזור לכם לחסוך כסף עבור טיפול רפואי או שיקום.
  4. הוא יכול לעזור לכם לשמור על רמת החיים שלכם במקרה של תאונה או נכות.
  5. החלפת הכנסה אבודה: אם נהיית נכה ואינך מסוגל לעבוד, ביטוח אובדן כושר עבודה נכנס כדי להחליף חלק מהמשכורת החודשית שאבדה לך. זה מבטיח שאתם יכול לעמוד בהתחייבויות הכספיות שלכם ולשמור על רמת החיים טובה.
  6. תשלומים חודשיים: ביטוח אובדן כושר עבודה מעניק למבוטח סכום חודשי המציע זרם הכנסה קבוע בתקופת הנכות. זה מבטיח שתוכל להמשיך ולכסות את ההוצאות החיוניות שלכם ולשמור על רווחתך הכלכלית.
  7. שקט נפשי: על ידי ביטוח אובדן כושר עבודה, אתה יכול להיות שקט נפשי בידיעה שאתם מוגנים כלכלית במקרה של תאונה או נכות. אתה יכול להתמקד בהחלמה שלכם ללא הלחץ הנוסף של אי ודאות כלכלית.

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף או לקבל הצעת מחיר עבור ביטוח אובדן כושר עבודה, אנא פנו אלינו. אנו זמינים 24/7 בטלפון או בדואר אלקטרוני. נשמח לענות על כל שאלה שיש לכם ולעזור לכם לבחור את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם
אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ ראשוני חינם בתחום ניוד, הצטרפות ל או באחד מהנושאים הבאים: מועד פדיון, בדיקת יתרה, ביצוע משיכה או בדיקת זכאות להלוואה, אנא המשיכו למילוי הטופס.

נשראו לכם שאלות? מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

הלוואה כנגד קרן השתלמות
הלוואה כנגד קופת גמל
הלוואה כנגד קרן פנסיה
משיכה מקרן השתלמות
משיכה מקופות גמל
משיכה מקרן פנסיה

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות