ביטוח ציוד מכני הנדסי

אנו מבינים את החשיבות של הגנה על הציוד המכני ההנדסי היקר שלכם. הכיסוי הביטוחי המקיף שלנו נועד לספק ביטחון כלכלי ושקט נפשי במקרה של נזק תאונתי. בין אם בבעלותכם טרקטורים, מחפרים או ציוד אחר, פוליסות הביטוח המותאמות שלנו נותנות מענה לצרכים הספציפיים שלכם. עם המומחיות שלנו בתחום הפיננסים והביטוח, אנו מציעים לכם פתרון מקורי ומקצועי השומר על הציוד שלכם ומבטיח פעילות רציפה.

כיסוי בסיסי לנזק בשוגג, הגנת ציוד מקיפה:

פוליסת הביטוח של ציוד מכני הנדסי שלנו מספקת כיסוי מפני נזק מקרי. המשמעות היא שהציוד שלכם, לרבות טרקטורים, מחפרים ומפזרי אספלט, מוגן במקרה של נזקים בלתי צפויים. אנו נותנים עדיפות לבטיחות הציוד שלכם, ומבטיחים שהפעילות שלכם תוכל להמשיך ללא הפרעות מיותרות.

כיסוי נוסף להגנה משופרת, פריצה, גניבה ונזק בזדון:

בעוד שהכיסוי הבסיסי שלנו מגן מפני נזק מקרי, אנו מבינים כי ייתכן שתידרש הגנה נוספת. אם אתה זקוק לכיסוי עבור פריצה, גניבה ונזקים בזדון, אנו מציעים זאת כתוספת לפוליסת הביטוח שלכם. עלות הכיסויים הללו משתנה בהתאם לשווי הנכס המבוטח. עבור ציוד בעל ערך גבוה שנותר באתר העבודה, הכיסוי עשוי להיות מותנה בשמירה על אבטחה באמצעות חברת אבטחה.

אי הכללות ומגבלות:

חשוב לציין כי גניבה של חלקים שאינם מחוברים לציוד בדרך כלל אינה מכוסה במסגרת הפוליסה. מומחי הביטוח שלנו יכולים לספק פרטים נוספים על הכיסוי וההחרגות הספציפיות החלות על הציוד שלכם.

קביעת כיסוי ופיצוי הערכת שווי ופיצוי:

סכום הביטוח בפוליסת ביטוח הרכב שלכן מבוסס על הערך החדש של הרכב. עם זאת, במקרה של נזק, סכום הפיצוי נקבע לפי שווי השוק של הציוד, בהתחשב בשנת ייצורו. המטרה שלנו היא להבטיח שתקבלו פיצוי הוגן המשקף את הערך הנוכחי של הציוד.

כיסוי צד שלישי:

בנוסף לכיסוי נזקים לציוד שלכם, חיוני לספק כיסוי של צד שלישי לנזק לרכוש שנגרם מהשימוש בציוד. פוליסת הביטוח כוללת כיסוי זה, ומגינה עליכם מפני התחייבויות פוטנציאליות הנובעות מתאונות הקשורות לציוד שלכם.

הזמינו ביטוח כבר היום

הגנו על הציוד המכני ההנדסי שלכם עם הכיסוי הביטוחי המקיף שלנו היום. צרו איתנו קשר וצוות מומחי הביטוח שלנו ערוך לסייע לכם בעריכת פוליסת ביטוח מותאמת, העונה על הצרכים הייחודיים של העסק שלכם. שמרו על הציוד שלכם, הבטיחו פעולות ללא הפרעה והשיגו שקט נפשי עם פתרונות הביטוח המיוחדים שלנו.

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם
אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ ראשוני חינם בתחום ניוד, הצטרפות ל או באחד מהנושאים הבאים: מועד פדיון, בדיקת יתרה, ביצוע משיכה או בדיקת זכאות להלוואה, אנא המשיכו למילוי הטופס.

נשראו לכם שאלות? מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

הלוואה כנגד קרן השתלמות
הלוואה כנגד קופת גמל
הלוואה כנגד קרן פנסיה
משיכה מקרן השתלמות
משיכה מקופות גמל
משיכה מקרן פנסיה

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות