משיכה חלקית או מלאה מקופות גמל לפני הזמן אונליין

הגעתם לרגע הזה שאתם רוצים לבצע משיכה מקופת הגמל שלכם? חשוב לדעת שזה אפשרי ובעזרתנו גם לא מסובך כלל! כל שעליכם לעשות הוא למלא את הטופס או לפנות אלינו בשעות פעילות בטלפון ליעוץ חינם בכל שלב של התהליך.

הידעתם שאתם אלולים להפסיד כספים מקופת לא פעילות?

קופות לא פעילות גובות עמלות ניהול גבוהות יותר מאשר קופות פעילות, מה שעלול לגרום לאיבוד עד 2% מהכספים בכל שנה, בגין עמלות. לכן מומלץ משוך את הכספים או לאחד אותם עם הקופה הפעילה!

בירור יתרה ומשיכת כספים בקליק

מלאו את השאלון כדי לקבל מידע עדכני אודות היתרות הצבורות שלכם באופן פרטי.
לאחר מילוי השאלון, תהיו זכאים לקבל דו"ח דיגיטלי מקיף שיציג בצורה מובנית ואת האפשרויות המשיכה אם תרצו בכך!

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

אנא מלאו את הפרטים במדויק

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

בירור יתרה קופות גמל

בדיקת יתרת קופות גמל יכולה להתבצע במספר דרכים, והנה מדריך כללי על איך לעשות זאת:

פניה ישירה לקופת הגמל

רוב קופות הגמל מציעות אפשרות לבדוק את יתרת החסכון דרך האתר הרשמי שלהן. בדרל כלל התהליך מתבצע באזור האישי אשר מצריך סיסמא. אם אין לכם סיסמא, תוכלו לפנות טלפונית למוקד שירות הלקוחות של קופת הגמל ולבקש את פירוט היתרה והפרטים הנוגעים לחשבון שלכם.

שימוש באפליקציות או באתרים של חברות הביטוח

חלק מחברות הביטוח מציעות אפליקציות או אתרים שמאפשרים גישה למידע על כל קופות הגמל שלכם במקום אחד, וכך ניתן לבדוק את יתרת קופות הגמל בצורה מרוכזת.

הרשאה לייעוץ פיננסי

ניתן להעניק הרשאה ליועץ פיננסי אשר יכול לבדוק בשמכם את יתרת קופות הגמל שלכם. או לחלופין ניתן לתת חברות ניהול אשר בין היתר מציעות שירותי ניהול תיקים פיננסיים, אשר יכולות לבצע בדיקות יתרה בקופות הגמל באופן קבוע ולייעץ איך לנהל את החסכונות בצורה הטובה ביותר.

דרך "הר הכסף" או המסלקה הפנסיונית

משרד האוצר הישראלי מפעיל פורטל בשם "הר הכסף" המאפשר לצרכנים לקבל מידע חלקי בחינם על כל הזכויות הפנסיוניות וקופות הגמל שלהם במקום אחד. זה דורש הרשמה ואימות זהות. או לחלופין, אפשר להזמין דו"ח מפורט דרך האתר מהמסלקה הפנסיונית (swiftness).

שלבים למשיכה מקופות גמל

שלב 1: הגשת בקשה דיגיטלית

התחילו את התהליך על ידי מילוי בקשה באמצעות הטופס המקוון הפשוט מאוד. אל תשכחו לציין את כל הפרטים בטןפס במדויק כדי להבטיח תהליך הגשה חלק ומהיר.

שלב 2: בדיקת תקינות המסמכים

הצוות המסור שלנו יבדוק בקפידה את המסמכים שהוגשו עם הבקשה שלכם. אם נדרשים מסמכים או מידע נוספים, נציגינו יצרו איתכם קשר. במקרה שאתם צריכים הלוואה לכל מטרה נוכל לעזור גם בזה.

שלב 3: מעקב

אצלנו דוגלים השירות אישי ואדיב לאורך כל תהליך הגשת הבקשה וכמובן גם לאחר מכן. המוקד שלנו יעדכן אותכם בכל שלב בטלפון או במייל או בכל דרך שנוחה לכם.

שלב 4: בקש אישור ותשלום

לאחר אישור הבקשה, הכספים יועברו במהירות לחשבונכם.

סיכום

לבצע את התהליך ולקבל את הכספים זהו תהליך שמומלץ לבצע רק עם מקצוענים על מנת לסיים הכל במהירות ולקבל כמה שיותר כספים המגיעים לכם. אנו שואפים להפוך את התהליך לחלק ויעיל, ולהבטיח שתקבלו את הכספים המגיעים לכם במהירות האפשרית.

סמכו עלינו שנטפל בפנייתך בזהירות ובמקצועיות. התחילו את מסע משיכת הקרן שלך עוד היום ותיהנו מגמישות הפיננסית. פנו אלינו עכשיו כדי להתחיל את תהליך הגשת הבקשה ולעשות צעד לעבר חופש כלכלי.

שירותים פיננסיים

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות