ביטוח תאונות אישיות

תאונות יכולות לקרות בכל זמן ובכל מקום. בין אם אתם בבית, בעבודה או עוסקים בפעילויות האהובות עליכם, תאונות בלתי צפויות עלולות להשאיר אתכם ואת יקיריכם מתמודדים עם קשיים כלכליים. כאן נכנס לתמונה ביטוח תאונות אישיות.

מהו ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות הוא כיסוי מקיף שנועד להגן עליכם במקרה של נזקי גוף כתוצאה מתאונה. הוא מספק תמיכה כלכלית כדי לעזור לכם להתאושש ולשמור על איכות חייכם בזמנים מאתגרים.

כיסוי מוות ונכות

אחד המאפיינים המרכזיים של ביטוח תאונות אישיות הוא כיסוי מוות ונכות כתוצאה מתאונה. המשמעות היא שבמקרה מצער של תאונה קטלנית, יקיריכם יקבלו סכום קבוע מראש שיסייע להם להתמודד עם הנטל הכלכלי. באופן דומה, אם אתם סובלים מנכות המשפיעה על כושרכם לעבוד, הפוליסה תעניק פיצוי לתמיכה בכם במהלך תקופת ההחלמה.

פיצוי בגין אובדן כושר עבודה

בנוסף לכיסוי מוות ונכות, ביטוח תאונות אישיות מציע גם פיצוי בגין אובדן כושר עבודה שנגרם כתוצאה מתאונה. המשמעות היא שאם תמצאו את עצמכם לא יכולים לעבוד עקב תאונה, תקבלו פיצוי שבועי לתקופה מקסימלית של 104 שבועות. תמיכה פיננסית זו מבטיחה שתוכל להתמקד בהחלמה שלכם מבלי לדאוג לגבי ההכנסה.

גורמים המשפיעים על עלות הביטוח

עלות ביטוח תאונות אישיות משתנה בהתאם למספר גורמים. ראשית, הגיל שלכם משחק תפקיד משמעותי בקביעת הפרמיה. ככל שאתם מתבגרים, ישנה "תוספת גיל" כדי לשקף את הסיכון המוגבר הקשור לאנשים מבוגרים. בנוסף, עיסוקך נלקח בחשבון גם כן. עיסוקים מסוכנים יותר עשויים להוביל לפרמיות גבוהות יותר בשל הסבירות הגבוהה יותר להתרחשות תאונות.

הוספת כיסוי מחלה

לתוספת שקט נפשי, ספקי ביטוח רבים מציעים את האפשרות לכלול כיסוי מחלה בפוליסת ביטוח תאונות אישיות. בכיסוי נוסף זה תקבלו פיצוי במקרה של אובדן כושר עבודה עקב מחלה. זה מבטיח שאתם מוגנים הן מפני תאונות והן מפני מחלות בלתי צפויות שעלולות להשפיע על כושר העבודה שלכם.

התקשרו אלינו כבר היום!

הביטחון הכלכלי שלכם חשוב מכדי להשאיר אותו ללא הגנה. צרו קשר עוד היום כדי לדון בצרכי ביטוח תאונות אישיות שלכם ולמצוא את הכיסוי הטוב ביותר עבורכם. צוות אנשי המקצוע המנוסים שלנו ילוו אותך בתהליך ויעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת. אל תחכו שתקרה תאונה – היו פרואקטיביים ושמור על עתידך.

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם
אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ ראשוני חינם בתחום ניוד, הצטרפות ל או באחד מהנושאים הבאים: מועד פדיון, בדיקת יתרה, ביצוע משיכה או בדיקת זכאות להלוואה, אנא המשיכו למילוי הטופס.

נשראו לכם שאלות? מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

הלוואה כנגד קרן השתלמות
הלוואה כנגד קופת גמל
הלוואה כנגד קרן פנסיה
משיכה מקרן השתלמות
משיכה מקופות גמל
משיכה מקרן פנסיה

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות