ביטוח עסק

ביטוח עסקים נועד להגן על העסק שלfo מפני מגוון סיכונים, ומציע מספר ביטוחים עיקריים המכסים את הרכוש, ההתחייבויות והעובדים שלכם. הכיסוי הביטוחי מאפשר לבחור את רכיבי הביטוח הספציפיים המתאימים ביותר לדרישות העסק שלכם, מה שאומר שאתם משלמים רק על הכיסויים שאתם צריכים, תוך הימנעות מהוצאות מיותרות.

ביטוח בניין עסקים:

ביטוח זה מכסה את שטחי העסק שלכם, לרבות נספחים, מפני סיכונים כגון שריפה, פיצוץ, נזקי טבע ורעידת אדמה. הביטוח דואג שהבניין שלכם מוגן, מספק שקט נפשי תוך הפחתת הפסדים כספיים פוטנציאליים.

ביטוח תכולת העסק:

ביטוח זה מכסה את תכולת העסק ומגן מפני נזקים מקריים ובלתי צפויים, לרבות שריפה, פריצה, נזקי טבע ורעידת אדמה.

ביטוח צד ג'

כיסוי זה מבטיח את אחריותכם לרכוש ולנזק גופני לצדדים שלישיים. אנו מבינים את החשיבות של הגנה על העסק שלכם מפני תביעות פוטנציאליות ואחריות משפטית, ומספקים לכם כיסוי חבות מקיף.

ביטוח חבות מעבידים:

הבטחת רווחתם של העובדים שלכם היא קריטית. ביטוח חבות המעסיקים מכסה את חבותכם במקרה של פציעות עובדים במהלך עבודתם ובעקבותיו. על ידי מתן עדיפות לבטיחותם, אתה יכול להתמקד בניהול העסק שלכם בראש שקט.

כיסויים נוספים להגנה מירבית

בהתאם לצרכים הייחודיים ולאופי העסק שלכם, אנו מציעים כיסויים נוספים כדי לחזק עוד יותר את חבילת הביטוח שלכם. אלה עשויים לכלול:

  • ביטוח אובדן רווחים: מגן מפני הפסדים הנובעים משיבושים בפעילות העסקית עקב נזקי רכוש. כיסוי זה עוזר להקל על ההשפעה הכספית של סגירות זמניות או הכנסה מופחתת.
  • ביטוח פיננסי: שומר על כספי העסק בעת איסוף באתר או העברה לבנק. בתנאים מסוימים, ניתן להרחיב כיסוי זה באופן זמני עד לביתו של בעל העסק.
  • ביטוח סחורות במעבר: מכסה סחורות וציוד במהלך ההובלה לעסק וממנו. זה מבטיח שהנכסים שלך מוגנים בזמן ההעברה.

סיכום

אל תשאירו את העסק שלכם חשוף לסיכונים והתחייבויות בלתי צפויות. צרו קשר עוד היום  או מלאו את הטופס לקבלת הצעת ביטוח אטרקטיבית ומותאמת לצרכים הספציפיים שלכם. סוכני הביטוח המנוסים שלנו זמינים לסייע לכם בהבטחת כיסוי מקיף המגן על נכסי העסק, ההתחייבויות והעובדים שלכם. שותפו איתנו לשקט נפשי ועתיד בטוח לעסק שלכם.

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם
אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ ראשוני חינם בתחום ניוד, הצטרפות ל או באחד מהנושאים הבאים: מועד פדיון, בדיקת יתרה, ביצוע משיכה או בדיקת זכאות להלוואה, אנא המשיכו למילוי הטופס.

נשראו לכם שאלות? מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

הלוואה כנגד קרן השתלמות
הלוואה כנגד קופת גמל
הלוואה כנגד קרן פנסיה
משיכה מקרן השתלמות
משיכה מקופות גמל
משיכה מקרן פנסיה

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות