ביטוח סייבר

בשנים האחרונות, העלייה המדאיגה במתקפות סייבר הותירה אינספור עסקים חשופים להשלכות הרסניות. אנו מבינים את הצורך הקריטי להגן על העסק שלכם מפני איומים זדוניים אלה. פתרון ביטוח הסייבר המקיף שלנו נועד לספק כיסוי חזק ותמיכה מומחים כדי להגן על הנכסים היקרים שלכם.

האיום הגובר של התקפות סייבר:

בעלי עסקים ברחבי העולם חוו את המציאות המדאיגה של התקפות סייבר, וכתוצאה מכך לאובדן מידע קריטי ואף השבתה מוחלטת של הפעילות. ללא ידיעת רבים, גורמים עוינים עשויים להיות להמצא בתוך מערכות המחשב שלכם, וגוזלים בשקט נתונים עסקיים חיוניים.

נזק בלתי הפיך והפסד כספי:

בזמן שהפריצה מתגלה, זה כבר עלול להיות מאוחר מדי, עם נזק בלתי הפיך. אובדן זה עשוי להקיף מידע עסקי חיוני שנצבר לאורך שנים, המוביל לסגירת עסקים, אובדן הכנסה, תביעות לקוחות פוטנציאליות עקב נתונים אישיים שנפגעו ועוד. במקרים מסוימים, תוקפי סייבר עשויים אפילו להצפין את הנתונים שלכם, לדרוש כופר לפני שחזור הגישה.

הקטנת סיכונים עם ביטוח סייבר:

ביטוח הסייבר שלנו תוכנן במיוחד כדי להגן על העסק שלכם מפני הנשורת ההרסנית של התקפות סייבר. הפוליסה מכסה נזקים ישירים הנובעים מאובדן נתונים, אובדן הכנסה, תביעות לקוחות הנובעות ממידע אישי שנפגע, תשלומי כופר והוצאות נלוות אחרות.

תמיכת מומחים ותגובה מהירה:

לאחר גילוי נזקי סייבר, צוות מומחי לוחמת סייבר ותיקים שלנו ייכנס לפעולה. הם יתערבו מרחוק ובמידת הצורך פיזית כדי לצמצם את ההפרה, למזער נזקים ולהחזיר במהירות את הפעילות העסקית הרגילה. במקרה של כשל מניעה, חברת הביטוח שלנו תעניק פיצוי בגין נזקים ישירים ועקיפים כאחד. במידת הצורך, אנו אפילו ערוכים לטפל בשמך בדרישות כופר, תוך עדיפות לחזרה מהירה לפעילות עסקית במינימום הפרעות.

מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם
אם הנכם מעוניינים לקבל ייעוץ ראשוני חינם בתחום ניוד, הצטרפות ל או באחד מהנושאים הבאים: מועד פדיון, בדיקת יתרה, ביצוע משיכה או בדיקת זכאות להלוואה, אנא המשיכו למילוי הטופס.

נשראו לכם שאלות? מלאו את הטופס וניצור איתכם קשר בהקדם

הלוואה כנגד קרן השתלמות
הלוואה כנגד קופת גמל
הלוואה כנגד קרן פנסיה
משיכה מקרן השתלמות
משיכה מקופות גמל
משיכה מקרן פנסיה

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות