ליווי אישי בתהליך משיכת כספים פנסיוניים

אם אינכם בטוחים בזכאותכם למשוך כספים מקרן הפנסיה, קרן השתלמות, קופת גמל או מתמודדים עם הקושי בהליך הבירוקרטי האינסופי, אנו כאן כדי לעזור. עם ניסיון רב שנים בתחום בתחום, אנו מתמחים באיתור ובמשיכת הכספים מהקרנות הפנסיוניות במהירות וביעילות.

זקוקים לתזרים מזומנים באופן מיידי? אל תדאגו, יש לנו פתרון מהיר ויעיל. אין צורך להתעסק בבירוקרטיה והתהליך אצלנו פשוט ונוח.

השירות שלנו כולל:

פנו אלינו, קבלו דו"ח מקיף ונלווה אתכם בכל תהליך המשיכה עד שתראו את הכסף בחשבון עו"ש. כל זאת ללא שום טרחה מהצד שלכם. התהליך מתבצי ע"י צוות המומחים שלנו, כדי שתוכלו להתמקד בדברים החשובים לכם באת. צרו איתנו קשר עוד היום!

משיכה מקרן השתלמות
משיכה מקופות גמל
משיכה מקרן פנסיה

הידעתם שאתם אלולים להפסיד כספים מקופת לא פעילות?

קופות לא פעילות גובות עמלות ניהול גבוהות יותר מאשר קופות פעילות, מה שעלול לגרום לאיבוד עד 2% מהכספים בכל שנה, בגין עמלות. לכן מומלץ משוך את הכספים או לאחד אותם עם הקופה הפעילה!

אם יש לכם שאלות, אל תהססו ופנו אלינו היום לצורך איתור או משיכת ספים!

איך זה עובד

שירות איתור כספים אבודים, משיכות והלוואות הוא דרך נוחה, מהירה ויעילה לקבל את הכספים שאתם רשאים להם. צרו קשר עוד היום כדי לקבל את השירות!

יש לכם שאלה? מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

רוצים לדעת כמה כספים אבודים יש לכם או שקיבלתם בעבר מענק עבודה?

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה המידע שיתקבל יוצג בצורה דיגיטלית ומקיפה, המאפשרת לכם להבין את פרטי התיק הפנסיוני שלכם.

אנא בחרו מתוך הרשימה את קבוצת גיל שלכם

מלאו את השאלון הקצר וניצור איתכם קשר במהרה

אנא הכנס את תאריך ההנפקה של תעודת הזהות

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו נחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות